Movies
Ratings
130
HereRated ★ 2.5
C'mon C'monRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 2.5
The Lives of OthersRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The KingRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 0.5
One DayRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5
20th Century WomenRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0