Movies
Ratings
174
Nightmare AlleyRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 3.5