Series
Ratings
106
The Diplomat Season 3Rated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
DevsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5