Titles you rated
HeartstringsRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5