Titles you rated
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.0
MashleRated ★ 2.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0