Movies
Ratings
85
TwinstersRated ★ 4.5
UnforgettableRated ★ 4.5
Welcome to the RileysRated ★ 5.0
Any Day NowRated ★ 5.0
Stuck in LoveRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Truth About EmanuelRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
Little BoyRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 3.5- Head in the CloudsRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.0
Far from HeavenRated ★ 3.5
Patema InvertedRated ★ 2.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.0
The DoorRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 4.0
The Riot ClubRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 5.0