Series
Ratings
340- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Residential ComplexRated ★ 3.0
The Men of the Wada FamilyRated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5
Ai no, Gakkou.Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Eye Love YouRated ★ 2.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
Male Copywriter, Takes Paternity LeaveRated ★ 3.5
Cinderellas of MidsummerRated ★ 2.0
My Second AoharuRated ★ 4.0- Kururi: Dare ga Watashi to Koi wo Shita?Rated ★ 3.5