Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
SECHSKIES EighteenRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0