Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 1.0
WantedRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Side EffectsRated ★ 3.0
KinseyRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5