Titles you rated
LIFERated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0