Movies
Ratings
620
Jackie BrownRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Midnight Diner 2Rated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
Inside ManRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5