Series
Ratings
15
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0