Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 4.0
HungerRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 2.5
MinariRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Always Be My MaybeRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5