Series
Ratings
97
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
How to Get Away with MurderRated ★ 2.0
House of Cards Season 5Rated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.0
- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- Chef's Table Season 4Rated ★ 5.0
- Chef's Table Season 3Rated ★ 5.0
Chef's Table Season 2Rated ★ 5.0- Chef's Table Season 1Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0