Titles you rated
LionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.0
Chicken RunRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0