Titles you rated
SuspiriaRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 1.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
Young & BeautifulRated ★ 2.5
CubeRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.0