Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 2.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
RanRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 3.0
ConeheadsRated ★ 4.0
Top Gear: The Worst Car In the History of the WorldRated ★ 3.5
La BambaRated ★ 4.5
Super TroopersRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Cuba and the CameramanRated ★ 5.0
The PostmanRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 1.5
TronRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Who Framed Roger RabbitRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5