Titles you rated
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.5
August RushRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0