Movies
Ratings
17
AmadeusRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0