Movies
Ratings
96
The RevenantRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
So YoungRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
Jingle All the WayRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5