Titles you rated
BladeRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 2.5
SaltRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0