Movies
Ratings
31
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0