Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 2.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.5
Dog DaysRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Gerald's GameRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
CircleRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 4.0