Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5