Titles you rated
The Weight of WaterRated ★ 3.0
The Promised LandRated ★ 2.5
Eye in the SkyRated ★ 3.0
The Children's TrainRated ★ 3.0
A Touch of SinRated ★ 3.5
Nacho LibreRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
NobodyRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 1.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
21Rated ★ 2.0
Another RoundRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0