Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
Crows ZeroRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.0