Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0