Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 1.0
Seven DaysRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
White NightRated ★ 2.0
AlienRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 2.0