Movies
Ratings
359
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
Erin BrockovichRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Great DictatorRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Any Day NowRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5