Movies
Ratings
495
The SubstanceRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0