Series
Ratings
26
HealerRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0