Titles you rated
SPEC: Close~IncarnationRated ★ 4.0
SPEC: Close~ReincarnationRated ★ 4.0
SPEC: HeavenRated ★ 4.0
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 3.0
Yellow ElephantRated ★ 3.0
SolaninRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
Tokyo BoyRated ★ 2.5
Oppai VolleyballRated ★ 1.5
Cyborg SheRated ★ 4.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 5.0- Jinx!!!Rated ★ 2.0
L.DKRated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 4.0
Love for BeginnersRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.0
Closed NoteRated ★ 4.0
Only You Can Hear MeRated ★ 4.5
NanaRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 5.0