Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.5
Game Development GirlsRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5- The Final MatchRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0- The Cravings - Temple StayRated ★ 3.5
The Cravings Season 2Rated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
Read My LipsRated ★ 4.0- Flirty Boy and GirlRated ★ 4.0