Movies
Ratings
625
Diary of a ChambermaidRated ★ 2.5
Mia MadreRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
St. VincentRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
Any Day NowRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
CartRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0