Titles you rated
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 0.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 0.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
FireworksRated ★ 4.0