Movies
Ratings
1035
The Maze RunnerRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 1.5
Miss BaekRated ★ 3.0
My First ClientRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 2.0
MethodRated ★ 2.0
John WickRated ★ 2.5