Movies
Ratings
21 X-Men: First ClassRated ★ 3.5 X-Men: First ClassRated ★ 3.5
 TakenRated ★ 4.0 TakenRated ★ 4.0
 New WorldRated ★ 3.0 New WorldRated ★ 3.0
 About TimeRated ★ 3.5 About TimeRated ★ 3.5
 The Bourne SupremacyRated ★ 4.0 The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
 The AvengersRated ★ 4.0 The AvengersRated ★ 4.0
 This Means WarRated ★ 3.5 This Means WarRated ★ 3.5
 I Am LegendRated ★ 3.5 I Am LegendRated ★ 3.5
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 The Bourne UltimatumRated ★ 4.0 The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
 I Am Number FourRated ★ 3.5 I Am Number FourRated ★ 3.5
 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
 Life Is BeautifulRated ★ 4.5 Life Is BeautifulRated ★ 4.5
 AvatarRated ★ 3.0 AvatarRated ★ 3.0
 World War ZRated ★ 4.0 World War ZRated ★ 4.0
 G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0 G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
 The Bourne IdentityRated ★ 4.5 The Bourne IdentityRated ★ 4.5
 War of the ArrowsRated ★ 2.5 War of the ArrowsRated ★ 2.5
 Nameless GangsterRated ★ 3.0 Nameless GangsterRated ★ 3.0
 My Sassy GirlRated ★ 4.0 My Sassy GirlRated ★ 4.0