Titles you rated
The BatmanRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5- The WickedRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5