Movies
Ratings
537
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
UltravioletRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0