Titles you rated
The PhoneRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
HuntRated ★ 5.0
20th Century GirlRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 0.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0