Series
Ratings
57
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0