Movies
Ratings
59
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
PredestinationRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5