Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 0.5
IRISRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0