Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0