Titles you rated
The Front LineRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The MistRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
A Company ManRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
InsaneRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.0- BlackRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0