Titles you rated
CapernaumRated ★ 4.5
BridesmaidsRated ★ 1.5
L' Etarnger Du PlageRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
CocoRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Miss CongenialityRated ★ 2.5
27 DressesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0