Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0- Smartphone MattersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0