Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 0.5
Digimon: Data SquadRated ★ 1.0
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0