Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5