Movies
Ratings
520
Punisher: War ZoneRated ★ 2.0
Bloody ReunionRated ★ 1.0
Valentine's DayRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 1.0- City of DamnationRated ★ 2.0
HowlingRated ★ 2.0
MontageRated ★ 1.5
Death BellRated ★ 1.0
One Missed CallRated ★ 2.0
Machine Gun PreacherRated ★ 2.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
JawsRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 0.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
Two Cops 2Rated ★ 5.0
From Me To YouRated ★ 2.0